Zimní soustředění reprezentace ve Španělsku

3.3.2016 Facebook

V polovině února vyrazili hráči Národních skupin ČGF do Španělska, aby se rozehráli před novou sezonou. Kempu, který se konal v resortu Hacienda del Alamo, se zúčastnilo 6 chlapců a 9 dívek. Ti byli pod drobnohledem trenérů Jiřího Němečka a Jana Mergla. Na kondiční přípravu dohlížel Svatopluk Býma.

Zimní soustředění ve Španělsku si nenechali ujít Vítek Novák, Jakub Pokorný, Václav Lébl, Tomáš Návrata, Filip Ráža, Vojtěch Mitterwald, Sára Kousková, Kristýna Frýdlová, Hana Ryšková, Klára Kaminská, Johanka Šteindlerová, Františka Luňáčková, Kateřina Čermáková, Gabriela Roberta Vítů a Sarah Hricíková.

Každý den začínal v půl osmé ranním výběhem a rozcvičkou. "Po snídani jsme trénovali na cvičných plochách a po obědě jsme chodili na hřiště. Večer jsme se věnovali kondiční přípravě, která byla zaměřená na kruhový trénink, protahování a relaxaci," prozradil manažer reprezentace Petr Šavrda.

Hráči měli ve Španělsku opravdu nabitý program, a neustále tak bojovali s nedostatkem času. "Trénovali jsme od svítání do setmění, ale přesto jsme nestíhali všechno, co jsme si přáli. Hodilo by se nám, kdyby den měl více hodin," postěžoval si Petr Šavrda.

Pro některé hráče bylo soustředění ve Španělsku poslední zastávkou na cestě za novou sezonou, kterou zahájí na mezinárodním mistrovství Španělska. "Udělali jsme velký kus práce. Většina hráčů byla po zimě poprvé na hřišti, a intenzivní trénink venku je tak hodně posunul," uvedl Petr Šavrda.

 

Partneři

Realizace: www.matfix.cz

Kontakt

+420 606 268 019

bymasvatopluk@gmail.com

Gym Park - Chodov, V Parku 2308/8, PSČ 148 00

fb instagram